М'яка іграшка-брелок Ведмедик у коричневому светрі 20×20×15 (см) плюшевий ведмедик 509-28WBR
- Немає в наявності
- Код: 509-28WBR
219 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
М'яка іграшка-брелок Ведмедик у коричневому светрі 20×20×15 (см) плюшевий ведмедик 509-28WBR
219 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівна м'яка іграшка в класичному стилі — це милий аксесуар, який легко доповнить інтер'єр або особисті речі. Спокійна колірна гама й акуратно зв'язаний светр надають ведмежам стильного та затишного вигляду. Іграшка виготовлена з густого плюшу з коротким ворсом і приємною на дотик текстурою. Щільна набивка допомагає ведмежам добре тримати форму навіть у разі активного використання. У верхній частині голови передбачена міцна петля-підвіс, завдяки якій іграшку можна використовувати як інтер'єрну прикрасу або оригінальний брелок. Основні характеристики плюшевого ведмедика: Матеріал: плюш, поліестер; Наповнювач: синтепон Розмір: 20×20×15 см. М'яка іграшка ведмедика — це класичний і зворушливий подарунок, який дарує відчуття тепла та затишку. Плюшевий ведмедик приємний на дотик, тому з ним хочеться обійматися, гратися й навіть засинати. Він стане улюбленим другом для дитини та милим інтер'єрним акцентом для дорослого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 15 см |
| Колір | Білий |
| Наповнювач | Синтепон |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подушки | 20 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Матеріал наперніка/чохла | плюш |
- Ціна: 219 ₴
