Крісло розкладне туристичне 50х80х80 см для відпочинку пікніка риболовлі з підстаканником блакитне SJ-0014BL
- Готово до відправки
- Код: SJ-0014BL
729 ₴

Складне кемпінгове крісло має металевий каркас, який забезпечує міцність і стійкість. Механізм складання дає змогу легко і швидко зібрати і розібрати крісло, що робить його зручним для транспортування і зберігання. Основні характеристики: Розмір в розкладеному стані: 50х80х80 см; Розмір в складеному стані: 83х15х15 см; Ширина сидіння: 41 см; Рекомендоване навантаження: 100 кг; Матеріал крісла: тканина Оксфорд; Матеріал каркаса: метал; Наявність чохла: є. Матеріал сидіння виконаний з тканини Оксфорд, який відомий своєю міцністю і зносостійкістю. Цей матеріал має водовідштовхувальні властивості, що додає кріслу практичності під час використання на відкритому повітрі, зокрема під час кемпінгу або на пікніках. Легкість у використанні та складанні робить це крісло зручним вибором для активного відпочинку. Його компактні розміри дають змогу зберігати його без зайвих труднощів у багажнику автомобіля або в сховищах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 500 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 800 мм |
- Ціна: 729 ₴







