Масажний гребінець для сплутаного волосся The Ultimate TU-PP-010816 Фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: TU-PP-010816
249 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна фінішна щітка для розгладжування, блиску, нарощування та розплутування волосся The Ultimate
Щітка для дбайливого розплутування волосся. Унікальні гнучкі зубчики на кшталт tangle teezer дозволяють легко розчісувати вологе і сухе волосся, не пошкоджуючи і не травмуючи його.
Довжина: 22 см
Ширина: 6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 249 ₴




