-1%

Набір спонжів для макіяжу 4 штуки Puffy, зелений
178 ₴
176 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST22-153
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спонж бьюті-блендер для макіяжу у пластиковому футлярі "Котик"
Професійний спонж виготовлений зі штучних волокон - гідрофільного поліуретану, що відрізняється високою якістю. Він гіпоалергенний і не містить латексу. Широка частина дає можливість легко та швидко розподілити засіб по лобі та щоках, а гострий кінчик ідеально обробляє важкодоступні рельєфні частини. Спонж забезпечить вам бездоганний тон шкіри.
Спонж представлений у пластиковому контейнері у вигляді мордочки котика. Тому спонж прикрасить вашу вітрину та ванну кімнату. А в лотку з якісного пластику зручно зберігати усі б'юті-блендери.
У колекції представлені чотири кольори:
- зелений;
- жовтий;
- рожевий;
- фіолетовий.
Спосіб застосування: змочіть спонж водою. Захопіть поверхню трохи тонального або іншого засобу для макіяжу, розподіліть обличчям.
Кількість у контейнері: 4 спонжі різної форми в асортименті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Колір | Зелений |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴




