
Набір спонж для макіяжу у футлярі 4 штуки Puffy, жовтий
178 ₴
176 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST22-152
Набор спонжів б'юті-блендерів для макіяжу у пластиковому футлярі "Ведмедик" 4 штуки Puffy
Набір - мікс спонжів для макіяжу із щільного дрібнопористого поліуретану ідеально підходить для розтушовування будь-яких рідких, кремових та сухих текстур - тональних засобів, коректорів, консілерів, хайлайтерів, кремових рум'ян, бронзерів. Використовуйте круглу основу для нанесення тону на великі ділянки – лоб, вилиці та підборіддя, загостреної наносьте тон навколо носа, рота та на повіки.
Спонжі для макіяжу випускаються в міцному пластиковому боксі. Тому зберігати та сушити їх після очищення дуже зручно.
Спосіб використання:
Змочіть спонж перед нанесенням тоналки чи іншої косметики водою.
Промокніть спонж серветкою або відіжміть.
Нанесіть декоративну косметику.
Розподіліть засіб по шкірі легкими, злегка пружними рухами.
Кількість: у коробочці - 4 спонжі бьюті-блендера різної форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 176 ₴




