
Марміт порцеляновий настільний круглий 2 (л) з підігрівом Чорний мармур LC-718
2 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: LC-718
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна мармітниця кругла на металевій підставці стане ідеальним вибором для будь-якого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв. Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат. Основні характеристики круглого марміту: Об'єм: 2 л; Розмір: 31х26х19 см; Матеріал марміта: порцеляна; Матеріал кришки: скло; Матеріал: підставки метал + дерево. Порцеляновий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв. Купити марміт порцеляновий можна з доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вага | 2.8 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 2.2 л |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 559 ₴



