
Марміт порцеляновий настільний овальний 1,5 літра мармітниця з підігрівом JY-6
1 459 ₴
- Готово до відправки
- Код: JY-6
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна мармітниця овальна на металевій підставці стане ідеальним вибором для будь-якого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв. Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат. Основні характеристики круглого марміту: Об'єм: 1.5 літри; Розмір: 32×22×7 см; Матеріал: порцеляна; Матеріал кришки: скло; Матеріал підставки: метал. Порцеляновий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вага | 2 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴


