
Кавомолка електрична 150 Вт 50 г подрібнювач мультимолка для дрібного помолу Sokany SK-04014
749 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK-04014
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Електрична кавомолка Sokany SK-01414 – це компактний і стильний пристрій, що забезпечує ефективне і швидке подрібнення кавових зерен. Основні характеристики кавомолки SK-01414 висота 16.5 см; діаметр 8 см; об'єм чаші 50 г; потужність 150 Вт; напруга 220-240; частота 50/60 Гц; матеріал - нержавіюча сталь/пластик. Завдяки потужності 150 Вт та об'єму 50 г, вона ідеально підходить для приготування свіжої меленої кави для кількох порцій. Ця модель відрізняється сучасним дизайном та високою ефективністю роботи, що робить ідеальним вибором для любителів свіжої кави. Кавомолка Sokany SK-01414 поєднує функціональність, зручність і стиль, надаючи можливість щоразу насолоджуватися ароматною кавою з ідеально змеленими зернами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип професійної кавомашини | Ножева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴








