
Кавомолка мультимолка 150 Вт 50 г електрична для дрібного помолу Sokany SK-3024
879 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK-3024
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Електрична кавомолка з потужністю 150 Вт та ємністю 50 г це зручний та ефективний пристрій для моління кавових зерен, трав, спецій та інших інгредієнтів. Її особливості роблять процес приготування напоїв та страв ще більш простим та задовільним: Основні характеристики електричної кавомолки висота 20.5 см; потужність 150 Вт; ємність контейнера для зерен 50 г; напруга 220-240 В; частота 50/60 Гц; матеріал корпусу - нержавіюча сталь Особливості кавомолки Sokany Потужні леза швидко і рівномірно подрібнюють кавові зерна, трави, спеції та інші інгредієнти, зберігаючи їх аромат та смак. Проста система кнопкового керування робить використання кавомолки інтуїтивно зрозумілим та зручним. Завдяки вбудованому механізму безпеки леза можуть активуватися тільки при надійно заблокованій кришці, забезпечуючи вашу безпеку під час використання. Ця електрична кавомолка дає вам можливість насолоджуватися свіжо подрібненою кавою та іншими інгредієнтами, підкреслюючи аромат та смак ваших улюблених напоїв та страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кавника | метал |
| Тип професійної кавомашини | Ножева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴








