
Набір прямокутних підносів для подачі їжі 2 (шт) 40×30×4 (см) HP-HK-16
1 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP-HK-16
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Набір підносів — витончене та практичне рішення для дому. Вони виго товлені з міцного пластику та прикрашені деталізованим орнаментом. Акуратна окантовка надає виробам елегантного вигляду. Основні характеристики набору підносів для сервірування Розмір: 40×30×4 см; Глибина: 2.5 см; Матеріал: пластик. Такий набір підносів стане практичним і елегантним доповненням до вашого будинку. Він однаково доречний для повсякденного використання і для особливих випадків — чи то подавання напоїв, десертів, чи то оформлення святкового столу. Стильний орнамент і благородні відтінки надають тацям витонченого вигляду, а їхній універсальний дизайн легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку затишку та гармонії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Набір підносів |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴




