
Форма для запікання овальна 36×22.5×7 (см) форма для духовки 2 літри Бежевий S1286
629 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1286
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання об'ємом 2 літри стане незамінним помічником на вашій кухні, дозволяючи створювати справжні кулінарні шедеври щодня. Вона ідеально підходить для запікання м'яса, риби, овочів, а також для приготування домашніх запіканок та ароматних страв із духовки. Основні характеристики форми для запікання: Розмір: 36×22.5×7 см; Об'єм: 2 л; Матеріал: фарфор. З цією практичною та стильною формою для запікання ви зможете готувати смачні та ароматні страви без зайвих зусиль. Вона стане надійним супутником на вашій кухні та допоможе радувати родину та гостей кулінарними шедеврами щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Колір | Бежевий |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴



