
Сито друшляк з ручкою 20 см дрібнокомірчаста сітка з нержавіючої сталі HP-19-13
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP-19-13
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Сито з нержавіючої сталі – це універсальне та практичне доповнення кухонного начиння. Друшляк-сито може використовуватися для різноманітних процесів, серед яких просіювання борошна та інших дрібнодисперсних продуктів, протирання фруктових та овочевих пюре, соусів, промивання овочів та фруктів. Основні характеристики ситечка розмір сита 39.5×20×6.5 см; матеріал – нержавіюча сталь. Ситечко виготовлено з нержавіючої сталі, легко миється під проточною водою і не займає багато місця на кухні. Для зручності використання передбачена довга ручка та широкий обідок із петелькою для підвішування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Сито |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴





