
Набір прямокутних підносів для подачі їжі 2 (шт) 40×30×4 (см) гарні декоративні таці для кухні, у ліжко, на стіл HP-HK-19
1 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP-HK-19
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Набір підносів — витончене та практичне рішення для дому. Вони виго товлені з міцного пластику та прикрашені квытковим орнаментом. Акуратна окантовка надають виробам елегантного вигляду. Основні характеристики набору підносів для сервірування Розмір: 40×30×4 см; Глибина: 2.5 см; Матеріал: пластик. Такий набір підносів стане практичним і елегантним доповненням до вашого будинку. Він однаково доречний для повсякденного використання і для особливих випадків — чи то подавання напоїв, десертів, чи то оформлення святкового столу. Стильний орнамент і благородні відтінки надають тацям витонченого вигляду, а їхній універсальний дизайн легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку затишку та гармонії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴




