
Ручна бездротова праска для одягу SOKANY професійна парова 2400 Вт HP-UR-2
2 069 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-UR-2
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парова праска - це потужний бездротовий пристрій, який забезпечує швидке та ефективне розгладження завдяки потужній парі та функції парового удару. Основні характеристики парової праски включають високу потужність 2400 Вт, що гарантує швидке нагрівання та ефективне прасування. Керамічне покриття підошви забезпечує плавне ковзання по тканині, а система постійної подачі пари робить процес прасування більш рівномірним і ефективним. Основні характеристики праски Споживана потужність 2400 Вт. Об'єм резервуара для води 450 мл. Подача пари 150 г/хв. Матеріал підошви праски - кераміка. Праска також підтримує вертикальне відпарювання, що робить її зручним інструментом для освіження одягу, не знімаючи його з вішалки. Парова праска оснащена інтелектуальними функціями, такими як автоматичне вимкнення для безпеки і режим самоочищення для продовження терміну служби. Зручна ручка і ергономічний дизайн забезпечують комфорт під час використання праски.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 150 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | З парогенератором |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Так |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.57 м |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Мірний стакан | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.36 л |
| Паровий носик | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага праски | 1.4 кг |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴








