
Електрочайник побутовий 2,3 л Sokany дисковий з автовимкненням SK-SH-1071BL
1 179 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-SH-1071BL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Sokany - це зручний та надійний кухонний прилад, який забезпечує швидке та комфортне кип'ятіння води. Ручка чайника має захист від опіків, що робить його використання безпечним та комфортним. Чайник автоматично вимикається після закипання води. Основні характеристики електрочайника розмір 20х15х23 см; об'єм 2,3 л; потужність 2000 Вт; функції: автоматичне вимкнення, захист від перегріву. Чайник обладнаний функціями автоматичного відключення та захисту від перегріву, що робить його безпечним у використанні. Завдяки доступній ціні, електрочайник Sokany стане чудовим вибором для тих, хто шукає стильний та якісний чайник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 2.3 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.52 м |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴






