
Чайник електричний 1,5 л Sokany електрочайник дисковий 1100 Вт
919 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-SH-1083
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Sokany - це зручний та надійний кухонний прилад, який забезпечує швидке та комфортне кип'ятіння води. Ручка чайника має захист від опіків, що робить його використання безпечним та комфортним. Чайник автоматично вимикається після закипання води. Основні характеристики електрочайника об'єм 1,5 л; висота 20 см; потужність 1100 Вт; функції: автоматичне вимкнення, захист від перегріву. Чайник обладнаний функціями автоматичного відключення та захисту від перегріву, що робить його безпечним у використанні. Завдяки доступній ціні, електрочайник Sokany стане чудовим вибором для тих, хто шукає стильний та якісний чайник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.55 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.68 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴






