
Контейнер для зберігання зелені у холодильнику 14×7×26 см ємність для зелені Білий HP-DS2-1
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-DS2-1
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для зберігання зелені виготовлений із пластику, що забезпечує надійний захист продуктів від зовнішніх впливів. Пластикова конструкція є легкою та міцною, що дозволяє зручно транспортувати контейнер і зберігати його в холодильнику або на кухні. Основні характеристики: довжина: 14 см; ширина 7 см; висота: 26 см; об'єм: 125 мл; матеріал: пластик. Контейнер спеціально розроблений для збереження свіжості зелені, що допомагає продовжити термін її зберігання. Він має герметичну кришку, яка запобігає попаданню вологи та запахів, що дозволяє зберігати продукти довше. Завдяки простій та практичній конструкції контейнер займає мінімум місця та є ідеальним для організації зберігання зелені, овочів та інших продуктів у побуті. Легко миється та підходить для багаторазового використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Ємність |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴





