
Набір із трьох алюмінієвих каструль із товстим дном та кришками з антипригарним покриттям MGC HP-4-408
4 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-408
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір каструль з кришками та товстим дном для рівномірного розподілу тепла та ефективного приготування їжі. Кожна каструля оснащена кришкою з жароміцного скла, яка надійно фіксується і забезпечена паровідводом для зменшення випаровування і збереження тепла. Це робить приготування їжі ще більш зручним і ефективним. Каструлі можна легко мити в посудомийній машині для спрощення процесу очищення. Основні характеристики набору каструль MGC Каструля об'ємом 2 літри Діаметр 20 см Висота каструлі без кришки 9 см Висота каструлі з кришкою 14 см Каструля об'ємом 3 літри Діаметр 22 см; Висота каструлі без кришки 10 см; Висота каструлі з кришкою 15 см. Каструля на 4 літри Діаметр 26 см; Висота каструлі без кришки 12 см; Висота каструлі з кришкою 17 см; Інструкція з використання набору каструль. Перед першим використанням вимийте в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожні каструлі на вогні. Щоб уникнути пошкоджень дайте каструлі повністю охолонути перед миттям. Не використовуйте жорсткі ганчірки, щітки, абразивні пасти, мийні порошки та агресивні речовини. Цей набір каструль підходить для всіх типів плит - індукційних, газових та електричних. Алюмінієві каструлі та сковорідки - надійний помічник у приготуванні смачної та здорової їжі для всієї родини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Колір | Червоний |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір каструль |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Газова, Електрична, Індукційна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 12/10/9 см |
| Висота каструлі з кришкою | 17/15/14 см |
| Діаметр під кришку | 20/22/26 см |
| Зовнішнє покриття | мрамор, мрамор |
| Об'єм | 4/3/2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 529 ₴





