
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова 1800 TT
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1800TT SL
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова
Пластикова щітка для волосся Salon Professional - підходить для щоденного догляду за волоссям, чудово розчісує волосся будь-якої густоти, не плутає їх, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулює кровообіг і покращує живлення волосся, знімає втому і головний біль. Незбиране основа запобігає потраплянню бруду для додаткової гігієни. Легка і зручна у використанні. Відмінно підходить для витягування і вирівнювання вологих волосся процесі сушіння.
Форма щітки: прямокутна пряма, велика.
В даній щітки використовуються нейлонові щетинки із закругленими кінчиками, які абсолютно не травмують волосся і шкіру голови, акуратно розчісують пасма, масажує шкіру голови, нормалізуючи кровообіг і тим самим сприяючи регенерації волосся.
Рекомендована для професійного і домашнього використання.
Довжина: 22 см.
Ширина: 3,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 139 ₴



