Косметичне дзеркало настільне на підставці
Дзеркало для макіяжу кругле з короною в пластиковому корпусі - стане справжнім помічником дівчини в процесі створення красивого макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена із пластику;
- компактний розмір;
- є можливість вішати дзеркало на стіну - є спеціальна петля;
- зручність використання.
Дзеркало представлено у двох кольорах:
- Білий.
- Зелений.
Наявність кольору уточнювати у менеджера.
Матеріал: пластик, скло.
Висота дзеркала: 17 см.
Діаметр: 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 20 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴








