
Щітка для волосся DAGG масажна з залізними зубчиками 8581 SH Зелена
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8581 SH DAGG
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Щітка для волосся DAGG масажний пластиковий із залізними зубчиками 8581 SH
Масажний гребінець для волосся DAGG 8581 N виготовлений із якісного пластику, овальної форми, чудово підходить для щоденного розчісування волосся. Має залізні зубчики. Завдяки зручній формі та великій кількості зубців лопатка легко та ретельно розчісує волосся. Приємний масажний ефект посилює кровообіг і стимулює ріст нового волосся. Щоб зубчики не дряпали шкіру голови, вони мають на кінцях кульки. Щітка універсальна та підходить для будь-яких типів волосся.
Довжина: 21 см
Ширина: 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Залізо |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴






