
Щітка для волосся масажна Salon 6803 A SL Рожева
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6803 A SL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова
Масажна щітка для волосся овальної форми, вкрита залізними м'якими зубчиками на м'якій подушці, які оснащені круглими наконечниками, призначена для догляду за локонами і їх легкого укладання. Основа та ручка виготовлені з високоякісного пластику.
Щітка розплутує пасма та забезпечує дбайливий та легкий масаж, який сприяє значному покращенню кровотоку та прискоренню обмінних процесів. Внаслідок регулярного застосування пасма набувають здорового і доглянутого вигляду, стають міцнішими, м'якими і шовковистими.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 22,5 см
Ширина: 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 225 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴







