
Щітка для волосся масажна з кришкою для сплутаного волосся
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3817
Масажна щітка для сплутаного волосся з кришкою
Гребінець для сплутаного волосся масажний з кришкою подарує вашим кучерям чудовий вигляд, як після відвідування салону краси. Завдяки інноваційній технології щітки ви зможете позбутися клубків і вузликів, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Щітка для волосся компактна, маленька, акуратна в дизайні, вона м'яко ковзає по волоссю не пошкоджуючи його. Робить пасма м'якими та блискучими без зусиль та неприємних відчуттів. Ідеально підійде для всіх типів волосся (нарощені, перуки та шиньйони). Також її оцінять діти, яким безперечно припаде до душі розчісування без болю та сліз.
Масажним гребінцем для волосся зручно рівномірно наносити бальзами та маски. Не електризує волосся.
Довжина: 12,5 см
Ширина: 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 128 ₴




