
Щітка для волосся масажна DAGG 22 см Блакитна
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5808 DAGG
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Щітка для волосся DAGG масажна
Щітка масажна для волосся DAGG прямокутної форми ідеально підходить для розчісування всіх типів волосся, особливо густого та довгого.
Завдяки великій площі поверхні вона захоплює широкі пасма, допомагаючи швидко розплутати вузлики й упорядковувати зачіску.
Щітка має пружну основу та закруглені зубчики. З її допомогою ви зможете не лише розчесати волосся, а й зробити масаж шкіри голови. Це посилить коріння і зробить волосся більш блискучим, сильним і еластичним.
Спосіб застосування: використовуйте щітки для розчісування сухого та вологого волосся.
Довжина: 21,5 см. Ширина: 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


