
Спонж для макіяжу велюровий для нанесення пудри Beauty LUXURY SP-03 Білий
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP-03
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спонж-пуховка для макіяжу Beauty Luxury для нанесення пудри
Спонж для макіяжу Beauty LUXURY зручний і міцний, виготовлений з велюру. Вам достатньо лише вибрати косметичний засіб сухої текстури і розтушувати його за допомогою цього чудового б'юті-аксесуару. Він дозволить швидко, ефективно і легко вирівняти тон шкіри за допомогою пудри. Спонж ніжно торкається вашого обличчя, даруючи приємні відчуття і, як бонус, чудовий результат: шкіра набуде сяйво, гладкість і рівномірний відтінок без смуг і різких переходів.
Особливості велюрового спонжа:
- володіє густим і щільним ворсом;
- відрізняється суперм'якої текстурою;
- відмінно утримує сухі косметичні засоби;
- підходить для розтушовування чітких ліній;
- дозволяє надати шкірі ідеальну матовість;
- гарантує тривалу службу;
- не викликає роздратування на шкірі;
- оснащений стрічкою для зручного утримування.
Спосіб застосування: невелику кількість тонального засобу нанести на спонж. Потім, лише злегка торкаючись, покрийте засобом шкіру по масажних лініях. Якщо є різкі колірні переходи, сгладьте їх. Промийте мильною водою після використання. Необхідно міняти кожні 2-3 місяці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Пухівка |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴






