
Пензлик для брів Beauty Luxury Eye Brow Brush скошений синтетичний MA-12
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-12
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для брів Beauty Luxury Eye Brow Brush
Скошена кісточка для брів Beauty Luxury допоможе вам створити потрібну щільність кольору, зробити брови візуально густішими або промалювати тонку лінію «хвостика». Волокна пензлика досить пружні, що робить її зручним інструментом для моделювання лінії брів. Використовуйте різні по темряві відтінки. На середину наносите щіточкою темніші, а початок і «хвостик» фарбуйте трохи світліше, так «намальована» брова виглядатиме природно і виразно!
Спосіб застосування: нанесіть пензликом тіні по лінії росту брів, розтушуйте.
Інструкція з догляду: промивайте пензель раз на тиждень і сушіть у горизонтальному положенні.
Довжина ручки: 150 мм
Довжина ворсу: 7 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 7 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

