Щітка для волосся масажна Salon Professional пластикова Рожева
- Готово до відправки
- Код: 1803 A SL
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon Professional (Салон Профешнл) масажна пластикова
Масажна щітка для волосся SALON пластикова 1803 A SL прямокутної форми з пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками. Підстава і ручка щітки виготовлені з пластику. Ідеально підходить для волосся будь-якої довжини.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладки волосся.
Довжина: 17,5 див.
Ширина 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 86 ₴






