Набір спонжів для макіяжу ромби, 4 штуки
- Немає в наявності
- Код: QS-242
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір різнокольорових спонжів для макіяжу ромби, 4 штуки.
Спонж 4 у 1 для макіяжу Q.P.I. PROFESSIONAL прогумований трикутник рожевий QS-203. Такий набір дозволяє косметику наносити рівним шаром, створюючи неповторний образ. Виготовлений із високоякісного дрібнопористого матеріалу, дуже приємний для шкіри. Продається в індивідуальному впакуванні з логотипом.
Кількість у наборі: 4 штуки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Довжина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 31 ₴
