
Пензлик для розтушовування тіней Beauty Luxury Eyeshadow & Blending Brush двосторонній MA-16
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-16
Двосторонній пензлик для макіяжу Beauty Luxury Eyeshadow&Blending Brush
Косметичний пензлик Beauty Luxury має дві робочі поверхні, які замінять одразу кілька аксесуарів. Зроблений із синтетичного ворсу, пензлик підходить для роботи з рідкими, кремовими та сухими косметичними засобами. Плоска форма однієї сторони інструменту добре наносить тіні, щільно накладаючи їх. Ви також можете використовувати хайлайтер, тональний крем, коректор або консилер. Для більш детального опрацювання ділянок на обличчі візьміть другу, вужчу частину пензля. Це допоможе створити яскраві або пігментовані відтінки, оформити складку повіки, нафарбувати губи і навіть виділити брови. Універсальний інструмент займає мало місця в косметичці, легко і швидко миється, не стоншується і втрачає ворс після регулярної дезінфекції.
Інструкція з догляду: промивайте пензель раз на тиждень і сушіть у горизонтальному положенні.
Довжина рукоятки: 130 мм
Довжина ворсу: 10 мм/13 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 158 мм |
| Довжина ворсу | 13 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для розтушовування тіней |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 7 мм |
- Ціна: 80 ₴

