
Набір манікюрних пилок для нігтів Staleks papmAm mix 180/240 одноразових, 3 шт
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: DFCmix-180/240_c
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Набір одноразових пилок для манікюру та педикюру Staleks papmAm mix 180/240, 3 штуки
Набір одноразових пилок для нігтів передбачає повну стерильність під час моделювання нігтів у домашніх умовах та в салоні. Він також дозволяє заощадити час та кошти на стерилізації інструментів для манікюру, оскільки після використання підлягає утилізації.
У наборі три двосторонні пилки Сталекс різної абразивності для всіх етапів обробки нігтя - від чорнового опилу до шліфування. Завдяки різним ступеням жорсткості ви зможете обробити як натуральний, так і штучний ніготь.
Переваги набору манікюрних пилок Staleks:
- якісний мінеральний абразив;
- два види твердості для нігтів всіх типів;
- мала вага завдяки дерев'яній основі;
- екологічно чиста сировина для виготовлення основи та абразиву.
У наборі - 3 двосторонні пилки.
Довжина пилки - 16 см.
Спосіб застосування:
- Корекція довжини та надання форми вільному краю нігтя.
- Зняття блиску та фінішне шліфування нігтів.
Абразив: 180/240 гріт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Staleks |
| Абразивність пилки | до 220 грит, до 180 грит |
| Довжина | 160 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Дерев'яна |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Пряма |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴
