Щітка для волосся масажна DAGG 2351 14 см блакитна
- Немає в наявності
- Код: 2351 DAGG
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся DAGG масажна пластикова 14 см 2351
Щітка для волосся DAGG 2351 завдяки своїм компактним розмірам поміститься в жіночу сумочку та дитячий рюкзак.
Завдяки пружній основі та закругленим зубчикам вона з легкістю розплутує волосся, не пошкоджуючи їх і шкіру голови.
Ручка зручно лягає у долоню, навіть дитячу, тому користуватись нею дуже комфортно. Матове напилення по поверхні корпусу не дає щітці вислизнути з руки.
Спосіб застосування: використовуйте для розчісування сухого та вологого волосся.
Довжина: 14 см. Ширина: 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 99 ₴


