
Щітка для волосся продувна Salon Professional масажна 8H60 Блакитна
198 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8H60
Щітка для волосся Salon Professional масажна продувна з м'якими формованими кінчиками велика
Щітка для волосся має овальну форму, з незвичайним широкою основою у вигляді бджолиних сот дбайливо розчісує локони, не пошкоджуючи їх. У гребінця є наскрізні отвори в пластиковому корпусі. Завдяки наскрізним отворам потік повітря, прискорюють сушку і зроблять завитки більш міцними. Гребінець виконана з якісного пластику. Масажна база щітки складається з запатентованого винаходу, який являє собою підставу з отворами у формі бджолиного вулика. Гаряче повітря фена розподіляється настільки рівномірно, що не травмує шкіру голови, не висушує локони і волосся висушені за кілька миттєвостей без будь-якої шкоди.
Матеріал термостійкий. Зубчики дбайливо масажують шкіру голови, не травмуючи її і не пошкоджуючи волосся. Масажна щітка Salon здатна легко і дбайливо розплутати утворилися вузлики, не ламаючи і не пошкоджуючи ваші локони, які не електризує волосся, підходить для мокрого волосся, можна використовувати для укладання феном.
Особливості щітки для волосся:
- акуратно розплутують, навіть самі неслухняні локони;
- легка, не відчувається в руках;
- підходить для розчісування мокрого волосся;
- карбонове волокно запобігає електризації пасом;
- не пошкоджує локони і шкірний покрив голови;
- підходить для всіх типів волосся;
- виготовлена з якісного матеріалу.
Колір: рожева, фіолетова, блакитна.
Довжина: 25 см
Ширина: 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 198 ₴



