
Пилочка для нігтів полірувальна на м’якій основі OPI № 100/100 № 240/240
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPI 2223
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилочка манікюрна для нігтів полірувальна O.P.I. напівбумеранг біла на м'якій основі 2223
Полірування нігтьової пластини - один з найделікатніших манікюрних процесів. Для цього завдання підходить м'яка полірувальна пилка від O.P.I.
Даний інструмент відмінно впорається з обробкою натурального і штучного нігтя, так що в будь-якому випадку стане Вашим рятівником при необхідності реанімувати або трохи підправити манікюр.
Дана пилка для нігтів виконана з високоякісних матеріалів, відрізняється зносостійкістю і довговічністю, не викликає розшаровування і не підкреслює недосконалостей нігтьової пластини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OPI |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Довжина | 175 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 2 мм |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴

