
Пилка полірувальна для нігтів двостороння 180/240 Beleon
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5077
Манікюрна пилка для нігтів Beleon
Пилка для полірування нігтьової пластини Beleon - м'яка полірувальна пилка, відмінно справляється з обробкою натурального і штучного нігтя, так що в будь-якому випадку стане вашим рятівником при необхідності реанімувати або трохи підправити манікюр. Завдяки одній стороні практичного інструменту ви легко зможете підпилювати нігті, коригувати або надавати бажану форму. Роблячи руху в одну сторону, ви допоможете запобігти появі тріщин і відколів.
Дана пилка для нігтів виконана з високоякісних матеріалів, відрізняється зносостійкістю, не викликає розшаровування і не підкреслює недосконалостей нігтьової пластини. Пилка підходить для обробки натурального і штучного нігтя.
Сірий колір
Форма: пряма
Довжина: 90 мм
Ширина: 20 мм
Товщина: 1.5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beleon |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 1.5 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 24 ₴


