
Манікюрний набір maXmaR з 12 інструментів у футлярі МЅ-13
288 ₴
- Готово до відправки
- Код: МS-13
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манікюрно-педикюрний набір з 12 інструментів в шкіряному футлярі МЅ-13
Всі маникюрні інструменти відрізняються міцним матеріалом виготовлення (спеціальна нержавіюча сталь), високою якістю виконання, довговічністю, зручністю у використанні, а також першокласним дизайном. За допомогою ретельно продуманих і доведених до досконалості інструментів можна без зайвих витрат і зусиль підтримувати нігті доглянутими. Набір упакований в стильний компактний чохол.
Комплектація:
- ножиці маникюрні — 1 шт;
- кніпсери — 3 шт;
- пилочки, лопатки, резець — 7 шт. різних видів;
- кусачки манікюрні — 1 шт;
- чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxMar |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Заточка | Заводська |
| Книпсер | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація пилочками | Для додання форми |
| Косметологічна кюретка | Ні |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Рашпіль | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Тример манікюрний | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Форма робочої частини шабера | Плоска |
| Шабер | 2 шт. |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



