
Набір для манікюру і педикюру maXmaR з 12 інструментів футлярі зі шкірзамінника МЅ-14
286 ₴
- Готово до відправки
- Код: МS-14
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манікюрний набір з 12 інструментів у світлому футлярі зі шкірзамінника МЅ-14
Манікюрно-педикюрний набір складається з основних аксесуарів, що дозволяють без особливих зусиль стежити за акуратністю ваших ручок. Інструменти дуже універсальні, мають гостро заточені робочі поверхні, завдяки чому впораються з будь-якою кутикулою і нігтями абсолютно будь-якої товщини.
Предмети виготовлені з нержавіючої сталі, заточені та готові до застосування. Крім того, набір зберігається в стильному й компактному чохлі.
Комплектація:
- ножиці манікюрні — 1 шт.;
- кніпсери — 3 шт.;
- пилочки, лопатки, різець — 7 шт. різних видів;
- кусачки манікюрні — 1 шт.;
- чохол.
Спосіб застосування:
Використовуйте для оброблення нігтів на руках та ногах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxMar |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Заточка | Заводська |
| Книпсер | Так |
| Комплектація пилочками | Для додання форми |
| Косметологічна кюретка | Ні |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Рашпіль | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Тример манікюрний | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Прямі |
| Форма робочої частини шабера | Плоска |
| Шабер | 2 шт. |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴





