Щітка для волосся Salon Professional двостороння (98171 BT)
- Готово до відправки
- Код: 98171 BT
177 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для укладання та об'єму волосся Salon Professional двостороння овальна
Двостороння щітка завдовжки 22 см із пластиковими зубцями - ідеальний інструмент для створення об'єму й акуратного укладання волосся. Завдяки продуманій конструкції вона об'єднує відразу два варіанти зубців:
довгі пластикові зубці легко проходять крізь густе або хвилясте волосся, піднімаючи його біля коріння і додаючи об'єм;
короткі зубці допомагають пригладити пасма і надати зачісці завершеного вигляду.
Рифлена прогумована ручка не ковзає в руці, забезпечуючи комфорт під час використання. Для зручного зберігання передбачена петелька для підвішування. Отвори в основі щітки прискорюють сушіння волосся феном.
Ця щітка стане незамінною в щоденному догляді під час створення стильних укладок.
Розміри:
Довжина: 22 см,
Довжина довгих зубів - 20 мм
довжина коротких зубів - 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 177 ₴



