Щітка для волосся масажна DAGG 9551 MJUP Золотиста
- Готово до відправки
- Код: 9551 MJUP DAGG
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся DAGG масажна пластикова з пластиковими зубчиками 9551 MJUP
Масажна гребінець 9551 MJUP овальної форми, матова, вкрита пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками, призначена для догляду за локонами і їх легкого укладання.
Основа щітки – пластик.
Колір – чорний матовий із вставкою на ручці.
Щітка розплутує пасма та забезпечує дбайливий та легкий масаж, який сприяє значному покращенню кровотоку та прискоренню обмінних процесів, що дозволяє фолікулам отримувати більше поживних речовин.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 24,5 см Ширина: 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 245 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 132 ₴






