
Аромадифузор для дому парфумований Top Beauty "Апельсин-Мандарин" 100 мл
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: TB-10357
Ароматизований дифузор — парфуми для дому Top Beauty Orange&Tangerine
Парфумований аромадифузор Top Beauty прикрасить ваш будинок тонким ароматом парфуму та незвичайним дизайном, створить атмосферу тепла та комфорту.
Освіжувач повітря Top Beauty наповнить кімнату чарівним ароматом парфумів із виразною цитрусовою домінантою. У його композиції гармонійно поєднуються нотки апельсина та флердоранж, лимона, мандарину.
Замість звичних бамбукових паличок в ароматичному дифузорі - красива тканинна квітка, що надає флакону з освіжувачем повітря особливий шарм.
Ви можете використовувати парфумований аромадифузор для магазину, офісу, щоб створити особливу атмосферу довіри та спокою. Такий варіант зручний й тим, що займає менше місця, ніж аромадифузор з паличками.
Ноти: Апельсин, Апельсиновий цвіт, Цитрус, Лимон, Мандарин.
Увага! Не використовувати при підвищеній гіперчутливості до подібних продуктів, а також у приміщеннях з вагітними жінками та маленькими дітьми. Не використовуйте засіб поблизу відкритого вогню, джерел тепла або підвищеної вологості повітря. Захищайте флакон від прямого сонячного проміння.
Об'єм: 100 мл
Розмір флакону: 5,5 х 5,5 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Beauty |
| Вид обладнання | Рідинний ароматизатор |
| Запах | Апельсин |
| Об'єм картриджа | 100 мл |
| Об`єм | 100 мл |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип аромату | Аромат фруктів |
| Тип освіжувача | Аромадіфузор з квіткою |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Стекло |
- Ціна: 470 ₴





