
Косметичка м'яка жіноча з матеріалу ПВХ, Персикова
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 135
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча м'яка дорожня косметичка з ПВХ з флористичним принтом у стилі прованс
Стильна та практична м'яка косметичка з непромокальної тканини ПВХ стане чудовим аксесуаром для дому та подорожей. Сумочка легко очищається від слідів косметики та забруднень, що робить її особливо зручною в повсякденному використанні.
Особливості:
- одне просторе відділення для зберігання косметики та засобів з догляду;
- дві пришивні кишеньки для губок, спонжів і дрібних аксесуарів;
- жіночний принт у стилі прованс, який додає шарму;
- прямокутна, плоска форма із широким дном для максимальної місткості;
- петелька для підвішування — зручно використовувати у ванній або дорозі;
- підходить для зберігання шампуню, бальзаму, кремів, серветок і засобів особистої гігієни.
Такий несесер стане чудовим подарунком для дівчини або жінки, поєднуючи в собі стиль, практичність і зручність для зберігання всього необхідного.
Розмір: 26 х 14 х 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
