
Косметичка жіноча м'яка зі штучної шкіри ПВХ непромокальна (134), Бірюзова
172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 134
Жіноча м'яка косметичка із сумкової тканини ПВХ непромокальна овальна
М'яка жіноча косметичка пошита з непромокної сумочної тканини ПВХ має зручну ручку для перенесення та застібку на блискавку. Це стильний аксесуар для зберігання косметики й аксесуарів, з класичним візерунком карта, що демонструє прекрасний смак своєї власниці.
Косметичка дуже легко миється, що робить її ідеальною для використання в подорожах і повсякденному житті. До того ж вона не пропускає вологу всередину, оберігає вміст від намокання й не дає змогу розтікатися кремом або тінями, що розсипалися, забруднити вміст дамської сумочки або похідного рюкзака.
Компактна маленька косметичка дарує можливість брати найнеобхідніше із собою на роботу, прогулянку або вечірку, не займаючи багато місця у вашій повсякденній сумочці.
Розміри: 19 х 13.5 х 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 172 ₴


