
Набір жіночих косметичок м'яких з матеріалу ПВХ (ST23-332), Бежевий
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST23-332
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір жіночих м'яких косметичок із матеріалу ПВХ (клейонка)
Цей набір косметичок — стиль і зручність у кожній деталі. Практичний комплект із трьох містких косметичок різних розмірів допоможе організувати зберігання засобів та аксесуарів для макіяжу, доглядових продуктів та ін.
До набору входять:
- маленька косметичка (15х12х5 см) з непромокального матеріалу ПВХ (клейонка), ідеально підходить для повсякденного використання та носіння в сумці;
- середня смугаста косметичка (20х15 см) з непромокального матеріалу ПВХ (клейонка), стійка до забруднень і легко очищається;
- велика прозора косметичка (25х16х6 см) з прозорої клейонки ідеальна для подорожей і аеропорту, оскільки дає змогу бачити вміст без потреби її відкривати.
Усі косметички закриваються на блискавку, стійкі до вологи та забруднень, легко миються. Яскраві принти та стильний дизайн роблять цей набір косметичок чудовим аксесуаром для будь-якої дівчини та жінки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴

