-1%

Кусачки манікюрні для кутикул Q. P. I. PROFESSIONAL ручне заточування лезо 11 мм QКМ-300
178 ₴
176 ₴
- Готово до відправки
- Код: QКМ-300
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кусачки манікюрні для кутикул Q. P. I. PROFESSIONAL ручне заточування лезо 11 мм QКМ-300
Дані щипці призначені для роботи з кутикулою. Виготовлені зі зносостійкої сталі високій твердості, заточені вручну з допомогою кола з алмазним покриттям, що дозволяє довго експлуатувати інструмент довго не заточуючи повторно.
Продаються в індивідуальній упаковці.
Розмір леза — 10 мм.
Довжина ручки - 7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ріжучої кромки | 10 мм |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Заточка | Ручна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 1 мм |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴



