Фрезер для апаратного манікюру та педикюру з педаллю Nail Polisher DМ-211
Фрезер Nail Polisher DM-211 стане надійним помічником майстра манікюру, педикюру. Цей потужний та зручний апарат допоможе вам зробити ідеальну обробку нігтів без використання ножиць, кусачок, пилок, бафів та ін.
Основні характеристики манікюрного фрезера Nail Polisher DМ-211:
- швидкість обертального руху 30000 тисяч оборотів;
- потужність 36 Вт;
- функція реверсу;
- педаль для керування ногою;
- плавне коригування оборотів.
Фрезер для манікюру має надійний захисний запобіжник, який запобігає перегріву, має зручну підставку та отвір у самому приладі для фрезерної ручки.
Спосіб застосування:
Використовуйте для апаратної обробки нігтів рук та ніг відповідно до технології та інструкції виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Набір фрез, Підставка для ручки, Наявність педалі |
| Потужність | 36 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴








