-1%

Спонж для нанесення макіяжу Puffy у капсулі кольоровий, Крапля
104 ₴
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST-812
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичний спонж бьюті-блендер для макіяжу Puffy у колбочку
Косметичний спонж у капсулі виготовлений із штучних волокон, що відрізняються високою якістю. Він гіпоалергенний і не містить латексу. Широка частина дає можливість легко та швидко розподілити засіб по лобі та щоках, а гострий кінчик ідеально обробляє важкодоступні рельєфні частини.
Спонж з ефектом збільшення у розмірі допомагає у рівномірному нанесенні рідких та кремових косметичних засобів. Він легко миється за допомогою спеціальних засобів.
Спосіб застосування: невелику кількість тонального засобу нанести на спонж. Потім, лише злегка торкаючись, покрийте засобом шкіру масажними лініями. Якщо є різкі переходи кольорів, згладьте їх спонжем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Краплеподібна, Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴

