
Баф полірувальний для нігтів QPI Professional грит 80/80, QB-131 Червоний Чорний
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: QB-131-133
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Баф-полірувальник для нігтів Q.P.I. PROFESSIONAL грит 80/80
Такий практичний предмет просто необхідний для досягнення необхідного ефекту та оригінального нейл-арту. Брусок застосовується під час створення гель-лакового манікюру, і навіть нарощуванні акрилових нігтів. Аксесуар виготовлений з високоякісного довговічного матеріалу, який легко мити та дезінфікувати
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Довжина | 92 мм |
| Колір | Червоний |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 25 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴

