
Пилка полірувальна для нігтів SPL сіра пряма ZF, 120/120 301
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZF SPL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилка полірувальна для нігтів SPL пряма на м'якій основі 18 см ZF
Solingen Professional Line (SPL) - це багаторічний досвід та європейська якість у виробництві спеціальних інструментів для манікюру, педикюру і макіяжу. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Пилка призначена для дуже м'якого полірування поверхні нігтьової пластини, а також для додання дзеркального блиску штучним і натуральним нігтям. Також дана полірувана пилочка має одну сторону шліфування і добре підходить для підготовки нігтьової пластини під гель-лак.
Склад: Абразивний мінеральний матеріал.
Спосіб застосування: Обробити вільний край нігтьової пластини. Після використання інструмент рекомендується почистити сухою м'якою щіткою, продезінфікувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Абразивність пилки | до 180 грит, до 100 грит, до 320 грит |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 2 мм |
| Форма пилки | Пряма |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴
