
Пилка для нігтів Beauty Luxury сапфірова з триммером для кутикули 17,5 см NF-06
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: NF-06
Пилка манікюрна для нігтів сапфірова з різцем для кутикули Beauty Luxury
Пилка для нігтів Beauty Luxury виконана з нержавіючої сталі найвищої якості, яка має спеціальне дрібнозернисте напилення - мікрочастинки синтетичного сапфіру. Вона м'яко обробляє вільні краї нігтьових пластин, надаючи бажану довжину і форму, а різець, що є частиною інструменту, буде незамінним помічником при обробці шкірки навколо нігтя.
Повсякденне користування інструментом дозволить вам містити нігтьову пластину в ідеальному порядку, додасть нігтям правильну форму і запобігтиме розламам і розшаруванням.
Рекомендація до використання: пилочку потрібно тримати в долоні так, щоб великий палець знаходився під нею, а решта зверху. Таким чином, ризики пошкодження шкіри або нігтьової пластини будуть зведені до нуля.
Загальна довжина: 17.5 см
Довжина робочої поверхні: 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Абразивність пилки | Без абразиву |
| Довжина | 175 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 49 ₴
