
Пилка для нігтів Beauty Luxury металева сапфірова 17,5 см NF-35
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: NF-35
Пилочка манікюрна для нігтів Beauty Luxury сапфірова
Пила для нігтів Beauty Luxury універсальна і стане незамінним помічником для якісного манікюру або педикюру надовго. Вона ідеально працює з краями твердих нігтьових пластин, надаючи бажану довжину та форму, а також підпилюючи поламані нігтики. За допомогою інструменту не важко в домашніх умовах досягати ідеального результату у вигляді доглянутих і привабливих пальчиків.
Інструмент виконаний з високоякісного металу, який має сапфірове напилення та не іржавіє, забезпечує гнучкість та довговічність. Обидві сторони виробу покривають дрібні частинки штучного сапфіру, що дозволяють формувати досить гладку поверхню і швидко вкорочувати нігті. Даний інструмент чудово переносить будь-яку дезінфекцію.
Довжина: 175 мм
Довжина робочої поверхні: 105 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Абразивність пилки | Без абразиву |
| Довжина | 175 мм |
| Колір | Червоний |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 55 ₴
