Пінцет для корекції брів прямий чорний Beauty Luxury Р-33
- Готово до відправки
- Код: Р-33 LUXURY
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пінцет для моделювання форми брів Beauty Luxury
Пінцет Luxury для корекції форми брів дозволять легко моделювати лінію брів - видаляє зайві волоски і коригує вигин їхнього росту. Спеціальне заточування кромок забезпечить хороше захоплення волоска і висмикує його з мінімальним зусиллям. Можна стерилізувати. Тонкі краї повністю захоплюють волосинку, що дозволяє видалити її з коренем.
Зручний пінцет підійде як для професійного, так і для домашнього використання.
Спосіб застосування: обережно потягніть волосок у напрямку його природного росту, утримуючи кінчики пінцета якомога ближче до кореня волоска.
Довжина: 90 мм
Форма кромок: скошена
Ширина країв: 3 мм.
Форма пінцету – пряма
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип пінцета | Механічний |
| Форма пінцета | Пряма |
| Форма робочих країв пінцета | Прямі |
| Ширина робочих країв | 4 мм |
| Ширина рукоятки | 7 мм |
- Ціна: 59 ₴
